طراحی لوگو آنلاین چیست؟ حدودا یک هفته پیش بود که قصد کردم برای سایت تازه راه اندازی شده خود، یک لوگو حرفه ای طراحی کنم. با توجه به اینکه سایت مذکور تازه افتتاح شده و قصد نداشتم برای آن زمان و هزینه خاصی صرف کنم، تصمیم گرفتم تا به جای استفاده از ابزار های همیشگی مانند فتوشاپ و ایلاستریتور، به سراغ طراحی لوگو آنلاین بروم و این پروسه را با استفاده از ابزار های اینترنتی و رایگان به انجام برسانم.

لوگویی که با استفاده از ابزار‌های آنلاین طراحی کردم شاید به اندازه یک لوگوی ۱ میلیون تومانی بازار حرفه ای نباشد اما با توجه به رایگان بودنش واقعا کیفیت مناسبی دارد. در ادامه این مقاله قصد دارم در مورد تجربه طراحی لوگو به صورت آنلاین با شما صحبت کرده و تمام ابزار‌های مورد نیاز را به شما معرفی کنم تا اگر شما هم علاقه یا زمان کار با برنامه های تخصصی را ندارید، از این روش کمک بگیرید.

چطور لوگو آنلاین خودم رو طراحی کنم؟

طراحی لوگو صرفا به ابزار نیاز ندارد، بلکه مهم تر از ابزار، ایده‌ها هستند

زمانی که صحبت از طراحی لوگو آنلاین باشد، اولین پیشنهاد از سمت اغلب افراد، استفاده از ابزار‌های لوگو ساز آنلاین است. اما اگر کمی واقعی تر نگاه کنیم متوجه می‌شویم که اگر به عنوان اولین قدم به سراغ این ابزار‌ها بروید صرفا زمان خود را تلف می‌کنید. پس اولین قدم برای طراحی آنلاین لوگو چیست؟

اولین قدم مشاهده بهترین نمونه کار‌ها و لوگو‌های موجود است!!

تا زمانی که بهترین غذاهای سطح شهر را نخورده و به بهترین رستوران‌ها سر نزده باشید، نمی‌توانید ادعای پختن یک خوراک فوق العاده را داشته باشید

پس اولین راهکار، مراجعه به سایت‌های آرشیو لوگو است که در آن می‌توانید هزاران لوگو موجود را مشاهده و از آنها ایده یابی کنید. 

به هیچ عنوان قصد زیر سؤال بردن کیفیت نمونه کارهای گرافیستان داخلی را ندارم اما به عنوان یک انتخاب از میان خوب و خوب تر، توصیه می‌کنم به سایت‌های انگلیسی مراجعه کنید تا بتوانید حرفه ای ترین لوگو‌های موجود را در آنها مشاهده کنید. در ادامه معروفترین سایت‌های آرشیو لوگو و طرح‌های گرافیکی را به شما معرفی میکنم.

سایت های آرشیو لوگو آنلاین

سایت‌هایی که در ادامه معرفی می‌شود، صرفا برای مشاهده لوگوها نیستند و انواع نمونه کار گرافیکی از کارت ویزیت تا لوگو و اینفوگرافیک و حتی آی‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهند. کافی است در نوار ابزار جستجو آنها واژه ای مانند logo را سرچ کنید تا بهترین لوگو‌های موجود در سطح وب را به شما نشان دهند.

dribbble: از جمله معروفترین سایت‌های گرافیکی موجود در سطح وب انگلیسی، سایت دریبل است. اغلب نمونه کار‌های موجود در این سایت، ساخته شده توسط طراحان حرفه‌ای است که می‌تواند باعث بهبود و ارتقای سلیقه شما شود.

thenounproject: هدف از معرفی این سایت بیشتر از ایده‌یابی، دانلود تصویر بود! می‌توانید در این سایت نسبت به موضوع کسب‌وکارتان، آی‌های مختلف و مناسبی را پیدا کرده و از آنها برای طراحی آنلاین لوگو خود استفاده کنید.

vecteezy: از همان ابتدا با مشاهده ظاهر این سایت متوجه می‌شوید که با یک سایت عادی سر و کار ندارید. در سایت vecteezy می‌توانید به مجموعه بسیار زیادی از لوگوهای حرفه‌ای ساخته شده توسط طراحان مجرب دست پیدا کنید. مطمئنا یکی از بهترین پیشنهادها، استفاده از این سایت برای پیدا کردن ایده‌های منتخب است.

pixabay: سایت پیکسابِی از جمله سایت‌های محبوب طراحان ایرانی است. نمونه‌های موجود در این سایت بسیار مناسب و حرفه‌ای هستند و حتی برای دانلود بسیاری از آنها نیازی به پرداخت هزینه ندارید. البته متأسفانه در حال حاضر کشور ایران از طرف این سایت تحریم شده و برای دستیابی به این مجموعه عظیم تصویری، نیاز به استفاده از یا دارید.

pintrest: و در نهایت سایت پینترست، شبکه اجتماعی مخصوص تصویر! استفاده از پینترست در جهت ایده‌یابی برای ساخت لوگو آنلاین را به شدت توصیه می‌کنم. مخصوصا که در این سایت علاوه بر نمونه لوگو‌های خارجی، به نمونه‌های ایرانی نیز دسترسی دارید. کافی است برای پیدا کردن آنها، به جای کلمه “logo” از واژه “لوگو” در کادر جستجو سایت استفاده کنید.

بهترین سایت های لوگو ساز آنلاین

بعد از اینکه در سایت‌های مذکور و از میان میلیون‌ها لوگو موجود، بالاخره ایده مناسب خود برای طراحی لوگو را پیدا کردید و دید بهتری به این فضا برای شما نمایان شد، نوبتِ مراجعه به سایت‌های طراحی آنلاین لوگو می‌رسد.

سایت‌هایی که در ادامه به شما معرفی می‌کنم از میان چندین ابزار رایگان ساخت لوگو به صورت آنلاین انتخاب شده اند. کار با آنها نیز از کار با برنامه‌هایی مانند فتوشاپ یا ایلستریتور آسان‌تر است و نیاز به تخصص خاصی ندارد.

logogenie: نگذارید ظاهر پیچیده این سایت باعث صرف نظر شما برای استفاده از آن شود. وجود طرح‌های آماده و آنلاین زیاد در این ابزارِ ساخت لوگو آنلاین به خوبی می‌تواند باعث افزایش کیفیت و زیبایی خروجی نهایی شود.

onlinelogomaker: برای استفاده از سایت آنلاین لوگو مِیکر، حتی نیاز به ساخت حساب کاربری هم ندارید و می‌توانید به صورت کاملا رایگان لوگو خود را بسازید. طرح‌های آماده و قابل استفاده در این سایت هم به چشم می‌خورند.

thefreelogomakers: یک ابزار رایگان دیگر برای طراحی آنلاین لوگو، البته با ظاهری ساده!! کار با این سایت مانند کار با محیط برنامه paint یا همان نقاشی ویندوز است. اگر از محیط‌های شلوغ متنفرید، این سایت انتخاب مناسبی برای شماست.

logogarden: ظاهر و رابط کاربری لوگو گاردن نیز چیز پیچیده‌ای نیست و به خوبی می‌تواند به شما در ساخت یک لوگو نیمه حرفه‌ای کمک کند. در انتها برای دانلود لوگو ساخته شده نیاز به ثبت نام دارید.

freelogoservices: طراحی لوگو آنلاین، رایگان و البته ساده!! با استفاده از این ابزار می‌توانید یک لوگو ساده و جذاب برای سایت یا کسب و کار خود بسازید.

هنر گرافیک و آشنایی با رشته تحصیلی گرافیک لوگو ,سایت ,آنلاین ,طراحی ,استفاده ,یک ,این سایت ,استفاده از ,لوگو آنلاین ,طراحی لوگو ,در این ,برای طراحی آنلاینمنبع

لوگو تیم منچستر یونایتد اتگلیس

نکات کلیدی در راه اندازی فروشگاه های اینترنتی

اصول طراحی آرم چیست

هویت برند

طراحی لوگو آنلاین

لوگو فدکس

طراحی لوگو و نشانه

مشخصات

آخرین جستجو ها

فروش بهترین تخت دو طبقه خدمات سفارش طرح توجیهی عسل طبیعی نوین سلامت ارز دیجیتال BIOGRAPHY عصر اندیشه نقاشی ساختمان emohtava دانلود فایل های کمیاب